Водата – най-достъпното естествено средство за въздействие върху болести

Австрийският изследовател Алоис Грубер отбелязва, че ако се обръщаме към водата с добри мисли, благославяме я, казваме й „благодаря”, качеството й ще се подобри
В този ред на мисли, японският изследовател Емото Масару подчертава, че употребявайки вода,жоято носи в себе си определена информация, човек може съществено да промени своето състояние. Затова той съветва, преди да изпием чаша вода, да се усмихнем и да произнесем думи на благодарност.
Д-р Масару обосновава не само теоретично факта, че водата може да носи в себе си определена информация, но и представя доказателства във вид на необикновени по своята красота фотографии, на които е отразено разнообразието от варианти на водната структура (в зависимост от нейните „впечатления”). В своята лаборатория той изследва образци от вода, които са подложени на различни видове въздействие. „Впечатленията” на водата са зафиксирани чрез стремителното й замразяване в криогенна камера, а след това разгледани под микроскоп. Получените резултати поразяват въображението…
ВОДАТА ЛЕКУВА ТЯЛОТО И АУРАТА
Във вода от различни източници има толкова различна структура и реагира по изумителен начин на различни въздействия, то може да се предположи, че използвайки определена и специално програмирана вода, човек има възможност съществено да подобри своето здраве.
Един от факторите, които действат отрицателно върху здравето на човека, са уроките – негативна психична енергия, която хората пораждат със своите емоции: злост, завист, ненавист, раздразнение. Уроките реализират пробойна в човешката аура и носят в себе си отрицателна програма. За разлика от магията, която се създава чрез целенасочено магическо въздействие, уроките са спонтанен процес, но последствията му са не по-малко сериозни.
Към симптомите на уроки се отнасят:
– обща слабост на организма;
– повишена уморяемост;
– влошаване на настроението без видими причини;
– главоболие, което не преминава след приема на лекарства;
– често се повишава температурата на тялото без признаци на простуда;
– раздразнителност;
– сънливост;
– равнодушно отношение към живота;
– хроничен кърък.